GHO AİLESİNE KATILMAK İÇİN 10 NEDEN?

Image not found !

GHO Akademi

GHO Akademi eğitim programları konusunda uzman eğitmenlerin seçkin eğitimlerinden oluşturulur. Eğitim takvimi, ofis sahipleri ve danışmanlar başta olmak üzere GHO çatısı altında olan tüm bireylerin gelişimini destekler. Ayrıca GHO’ya katılan ofis sahipleri başlangıç eğitimlerini bedelsiz alma ayrıcalığına sahiptirler.

GHO, ofis sahipleri, danışmanları ve tüm kullanıcılarını "Sürekli Eğitim Merkezi"nde konusunda uzman eğitimcilerle, en doğru ve en yeni eğitimler ile destekler.

G- NET (CRM ve Dijital Pazarlama Platformu)

GHO’nun sahip olduğu teknolojik alt yapı G-NET, portföy ve talep oluşturmayı, müşteri takibini ve dijital pazarlamayı tek bir ekranda kolayca kullanmaya elverişlidir.

Online çalışan G-NET ile ofis sahibi ve danışmanlar ofis dışında, her yerde sistemi kullanabilirler.

Image not found !
Image not found !

MERKEZİ PRİM SİSTEMİ (Türkiye’de ilk kez)

GHO ödül programı çerçevesinde hedeflerini tutturan danışmanlar GHO tarafından ekstra primlere hak kazanırlar.

Türkiyede ilk kez, GHO tarafından gayrimenkul sektöründe kullanılan "Merkezi Prim Sistemi" uygulaması ile GHO ofislerinde çalışmak bir ayrıcalıktır.

MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ DESTEĞİ

GHO, Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği kapsamında, GHO ofis sahibi olmak isteyen girişimcilere "Seviye-5 Yetki Belgesi" alınması konusunda, 100 saatlik zorunlu eğitim ve ilk sınav bedelini karşılarken, yönetmelikle ilgili tüm yenilikleri sizler için takip ve organize eder.

Image not found !
Image not found !

TAŞ EV YAPIMI VE YÖNLENDİRME (Türkiye’de İlk)

GHO, 30 yıldır uzman olduğu Taş Ev İnşaatı ile işinizi çeşitlendirerek kazancınızı arttırmanızı hedefler. Bünyesindeki teknik altyapı ile, Türkiye’nin her yerinde “6 ayda teslim edilmek üzere” TAŞ EV yapar ve ofislerine arsa ve müşteri yönlendirmesi ile kazanç sağlama imkanı verir.

GHO OFİS 7/24 (ULAŞILABİLİRLİK)

444 8 GHO(446) kurumsal hattımız üzerinden, bize ulaşan gayrimenkul talepleri, ilgili departman tarafından ön görüşme yapılarak ofislerimize yönlendirilir.

Aynı şekilde ofislerimize herhangi bir sebeple ulaşamayan müşteriler için bu hat üzerinden tıpkı bir çağrı merkezi gibi 7 gün 24 saat yönlendirme hizmeti verilir.

Image not found !
Image not found !

GHO GPS (GELİŞİM VE PERFORMANS SİSTEMİ)

GHO, konusunda uzman Genel Müdürlük kadrosu ile, mali ve hukuki danışmanlık, periyodik ofis ziyaretleri ve saha çalışmaları ile GHO ofislerinin performanslarını sürekli takip eder, verimliği ve müşteri memnuniyetiyle birlikte kazançların arttırılması için gereken desteği sağlar.

ÖDÜLLENDİRME VE ORGANİZASYONLAR

GHO, başarılı ofis sahipleri ve danışmanları için üç aylık ve yıllık ödüllendirme programları ve buna bağlı organizasyonlar ile motivasyonu ve performansı yüksek tutar.

GHO, ödüllendirme programı ile ofislerin ve danışmanların hedef ve stratejilerinde daha yenilikçi fikirler üretmelerine ve fark yaratmalarına imkan sağlar.

Image not found !
Image not found !

ANAHTAR TESLİM OFİS

GHO, ailesine katılmak isteyen girişimciler için “Anahtar Teslim Ofis” hizmeti verir. Bu hizmet ile GHO kurumsal kimliği standartlarına uygun GHO ofisleri anlaşmalı mimari ekip, üretici ve uygulayıcılarla en uygun bedellerle ve hızlı şekilde hazır hale gelir.

YURTDIŞI İŞ ORTAKLIKLARI

GHO, ofislerinin portföylerinde bulunan katma değerli gayrimenkulleri yurtdışındaki yatırımcılarla buluşturmak amacıyla uluslararası iş birlikleri yaparak, ofislerine yeni pazarlara açılma ve alternatif kazanç yaratma imkanı sağlar.

Image not found !